14.99MM-25.91MM-25-8815 3M - TC
  • Part Number: 14.99MM-25.91MM-25-8815
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 14.99MM X 25.91MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 14.99MM-25.91MM-25-8815 3M - TC
    14.99MM-25.91MM-25-8815 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 14.99MM-25.91MM-25-8815 is described as 14.99MM X 25.91MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK