120.7MM-76.2MM-25-5590H-05 3M - TC
  • Part Number: 120.7MM-76.2MM-25-5590H-05
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 120.7MM X 76.2MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 120.7MM-76.2MM-25-5590H-05 3M - TC
    120.7MM-76.2MM-25-5590H-05 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 120.7MM-76.2MM-25-5590H-05 is described as 120.7MM X 76.2MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X