12.7MM-26.16MM-25-8815 3M - TC
  • Part Number: 12.7MM-26.16MM-25-8815
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 12.7MM X 26.16MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 12.7MM-26.16MM-25-8815 3M - TC
    12.7MM-26.16MM-25-8815 3M - TC
    12.7MM-26.16MM-25-8815 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 12.7MM-26.16MM-25-8815 is described as 12.7MM X 26.16MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M