12.7MM-26.16MM-25-8810 3M - TC
  • Part Number: 12.7MM-26.16MM-25-8810
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 12.7MM X 26.16MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 12.7MM-26.16MM-25-8810 3M - TC
    12.7MM-26.16MM-25-8810 3M - TC
    12.7MM-26.16MM-25-8810 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 12.7MM-26.16MM-25-8810 is described as 12.7MM X 26.16MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)