12.7MM-26.16MM-25-5590H-05 3M - TC
  • Part Number: 12.7MM-26.16MM-25-5590H-05
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 12.7MM X 26.16MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 12.7MM-26.16MM-25-5590H-05 3M - TC
    12.7MM-26.16MM-25-5590H-05 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 12.7MM-26.16MM-25-5590H-05 is described as 12.7MM X 26.16MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK