12.5MM-38MM-25-8815 3M - TC
  • Part Number: 12.5MM-38MM-25-8815
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 12.5MM X 38MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 12.5MM-38MM-25-8815 3M - TC
    12.5MM-38MM-25-8815 3M - TC
    12.5MM-38MM-25-8815 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 12.5MM-38MM-25-8815 is described as 12.5MM X 38MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM