10MM-22.86MM-25-8810 3M - TC
  • Part Number: 10MM-22.86MM-25-8810
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 10MM X 22.86MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 10MM-22.86MM-25-8810 3M - TC
    10MM-22.86MM-25-8810 3M - TC
    10MM-22.86MM-25-8810 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 10MM-22.86MM-25-8810 is described as 10MM X 22.86MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE