10MM-22.86MM-25-5590H-05 3M - TC
  • Part Number: 10MM-22.86MM-25-5590H-05
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 10MM X 22.86MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 10MM-22.86MM-25-5590H-05 3M - TC
    10MM-22.86MM-25-5590H-05 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 10MM-22.86MM-25-5590H-05 is described as 10MM X 22.86MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL