100MM-1M-5515-20 3M - TC
  • Part Number: 100MM-1M-5515-20
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: THERMAL INTERFACE PAD 100MM
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 100MM-1M-5515-20 3M - TC
    100MM-1M-5515-20 3M - TC
    100MM-1M-5515-20 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 100MM-1M-5515-20 is described as THERMAL INTERFACE PAD 100MM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM