UHM-S200DE4-8AP1-TG30 3M
  • Part Number: UHM-S200DE4-8AP1-TG30
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN SOCKET 200POS UHM TYPE B
  • Category: Backplane Connectors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH