UHM-S110A3-5AP2-TG30 3M
  • Part Number: UHM-S110A3-5AP2-TG30
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN SOCKET 110POS UHM R/A 5ROW
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM