SPD08-120-L-RB-TR 3M
  • Available: 3,067
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SPD08-120-L-RB-TR 3M
    SPD08-120-L-RB-TR 3M
    SPD08-120-L-RB-TR is manufactured by 3M and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. SPD08-120-L-RB-TR is described as CONN EDGE DUAL FMALE 120POS .031. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> Edgeboard Card Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Edgeboard Card Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM