SBH-ST-29-SM-ML 3M
  • Part Number: SBH-ST-29-SM-ML
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN PLUG SAS 29POS STANDARD SMD
  • Category: Pluggable Connectors
  • Status:
  • More about SBH-ST-29-SM-ML 3M
    SBH-ST-29-SM-ML 3M
    SBH-ST-29-SM-ML is manufactured by 3M and is categorized in the Pluggable Connectors category. SBH-ST-29-SM-ML is described as CONN PLUG SAS 29POS STANDARD SMD. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> Pluggable Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Pluggable Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"