P50L-080P-RR1-DA 3M
  • More about P50L-080P-RR1-DA 3M
    P50L-080P-RR1-DA 3M
    P50L-080P-RR1-DA is manufactured by 3M and is categorized in the Edge Type Board Rectangular Connector Arrays category. P50L-080P-RR1-DA is described as CONN PLUG 80POS R/A .050" GOL. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM