P50L-040S-D-DA 3M
  • More about P50L-040S-D-DA 3M
    P50L-040S-D-DA 3M
    P50L-040S-D-DA is manufactured by 3M and is categorized in the Edge Type Board Rectangular Connector Arrays category. P50L-040S-D-DA is described as CONN SOCKET 40POS .050" STR. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE