P50L-040S-BS-DA 3M
  • More about P50L-040S-BS-DA 3M
    P50L-040S-BS-DA 3M
    P50L-040S-BS-DA is manufactured by 3M and is categorized in the Edge Type Board Rectangular Connector Arrays category. P50L-040S-BS-DA is described as CONN SOCKET 40POS TYPE A SMD. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG