P50L-030P-A-DA 3M
  • Available: 91
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about P50L-030P-A-DA 3M
    P50L-030P-A-DA 3M
    P50L-030P-A-DA is manufactured by 3M and is categorized in the Edge Type Board Rectangular Connector Arrays category. P50L-030P-A-DA is described as CONN PLUG 30POS STR .050" GOL. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> Edge Type Board Rectangular Connector Arrays from all manufacturers
    ---> Board Connectors by sub category
  • More About  Edge Type Board Rectangular Connector Arrays
    Board Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM