P50-052P-RR1-EA 3M
  • More about P50-052P-RR1-EA 3M
    P50-052P-RR1-EA 3M
    P50-052P-RR1-EA is manufactured by 3M and is categorized in the Edge Type Board Rectangular Connector Arrays category. P50-052P-RR1-EA is described as CONN PLUG 52POS R/A .050" T/H. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> Edge Type Board Rectangular Connector Arrays from all manufacturers
    ---> Board Connectors by sub category
  • More About  Edge Type Board Rectangular Connector Arrays
    Board Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    View
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP