P08-050SLC-B-G 3M
  • More about P08-050SLC-B-G 3M
    P08-050SLC-B-G 3M
    P08-050SLC-B-G is manufactured by 3M and is categorized in the Edge Type Board Rectangular Connector Arrays category. P08-050SLC-B-G is described as CONN SOCKET 50POS .8MM VERT SMD. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM