P08-050SLC-A-G 3M
  • More about P08-050SLC-A-G 3M
    P08-050SLC-A-G 3M
    P08-050SLC-A-G is manufactured by 3M and is categorized in the Edge Type Board Rectangular Connector Arrays category. P08-050SLC-A-G is described as CONN SOCKET 50POS .8MM VERT SMD. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE