P08-040-PL-B-G 3M
  • More about P08-040-PL-B-G 3M
    P08-040-PL-B-G 3M
    P08-040-PL-B-G is manufactured by 3M and is categorized in the Edge Type Board Rectangular Connector Arrays category. P08-040-PL-B-G is described as CONN PLUG 40POS. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> Edge Type Board Rectangular Connector Arrays from all manufacturers
    ---> Board Connectors by sub category
  • More About  Edge Type Board Rectangular Connector Arrays
    Board Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA