MP2-SS240-51S1-TR30 3M
  • Part Number: MP2-SS240-51S1-TR30
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN SOCKT 240POS 5ROW VERT GOLD
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM