MP2-S030-51P1-KR 3M
  • Part Number: MP2-S030-51P1-KR
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN SOCKET 30POS 5ROW R/A GOLD
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"