MP2-R180-51S1-LR 3M
  • Part Number: MP2-R180-51S1-LR
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN SOCKET 180POS 5ROW GOLD
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH