MP2-P090-51M1-LR 3M
  • Part Number: MP2-P090-51M1-LR
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN HEADER 90POS 5ROW R/A GOLD
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM