HSHM-S095B1-5AP1-TG30L 3M
  • Part Number: HSHM-S095B1-5AP1-TG30L
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN SOCKET HSHM 95POS 5ROW R/A
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 2.5X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 3X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE NAR 3.5X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 4LX.075"SW NAT
    CARD GUIDE SNAP 2.5LX.075"SW NAT
    Vector
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    Vector
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM