HSHM-S055B1-5AP1-TG50 3M
  • Part Number: HSHM-S055B1-5AP1-TG50
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN SOCKET HSHM 55POS 5ROW R/A
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    View
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL