HSHM-S055B1-5AP1-TG30L 3M
  • Part Number: HSHM-S055B1-5AP1-TG30L
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN SOCKET HSHM 55POS 5ROW R/A
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED