HSHM-H110APWR4-5CP1-TG30L 3M
  • Part Number: HSHM-H110APWR4-5CP1-TG30L
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN HEADER HSHM 110POS 5ROW STR
  • Category: Backplane Connectors
  • Status:
  • More about HSHM-H110APWR4-5CP1-TG30L 3M
    HSHM-H110APWR4-5CP1-TG30L 3M
    HSHM-H110APWR4-5CP1-TG30L is manufactured by 3M and is categorized in the Backplane Connectors category. HSHM-H110APWR4-5CP1-TG30L is described as CONN HEADER HSHM 110POS 5ROW STR. Perfect Parts is a supplier of Backplane Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> Backplane Connectors from all manufacturers
    ---> Backplane Connectors by sub category
  • More About  Backplane Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"