HSHM-H088FL5-8CP1-TG30L 3M
  • Part Number: HSHM-H088FL5-8CP1-TG30L
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN HEADER HSHM 88POS 8ROW STR
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE