HSHM-H055B5-5CP1-TG30L 3M
  • Part Number: HSHM-H055B5-5CP1-TG30L
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN HEADER HSHM 55POS 5ROW STR
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM