HM-S088FL1-8AP1-TG30 3M
  • Part Number: HM-S088FL1-8AP1-TG30
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN SOCKET HM 88POS 8ROW R/A
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM