HM-H176DPWR1-8CP1-TG30L 3M
  • Part Number: HM-H176DPWR1-8CP1-TG30L
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN HEADER HSHM 176POS 8ROW STR
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS