HDC-S416-42S1-TG30 3M
  • Part Number: HDC-S416-42S1-TG30
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN SOCKET 416POS R/A 4ROW GOLD
  • Category: Backplane Connectors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"