HDC-S200-41S1-TG30 3M
  • Part Number: HDC-S200-41S1-TG30
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN SOCKET 200POS 4ROW R/A GOLD
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"