CT15NT120S-D 3M
  • Part Number: CT15NT120S-D
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: 15 NATURAL 120LB MT CBL TIE
  • Category: Cable Lacing
  • Status:
  • Available: 2,800
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CT15NT120S-D 3M
    CT15NT120S-D 3M
    CT15NT120S-D is manufactured by 3M and is categorized in the Cable Lacing category. CT15NT120S-D is described as 15" NATURAL 120LB MT CBL TIE. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> Cable Lacing from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Cable Lacing
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/245MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/405MM
    View
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/365MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/305MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/225MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/245MM
    SUBRACK ECO 3U/84HP/235 MM
    SUBRACK EASY 3U/84HP/235MM
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM