CP2-HB110-GE1-KR 3M
  • Part Number: CP2-HB110-GE1-KR
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: HEADER PRESS-FIT TYPE B 110POS
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"