CP2-HAB125-GA1-KR 3M
  • Part Number: CP2-HAB125-GA1-KR
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: HEADER PRESS-FIT TYPE AB 125POS
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM