951480-2011409-AR-PT 3M
  • More about 951480-2011409-AR-PT 3M
    951480-2011409-AR-PT 3M
    951480-2011409-AR-PT is manufactured by 3M and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. 951480-2011409-AR-PT is described as CONN HDR STR STACK 80POS 2MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE