929870-01-34-RA 3M
  • More about 929870-01-34-RA 3M
    929870-01-34-RA 3M
    929870-01-34-RA is manufactured by 3M and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. 929870-01-34-RA is described as CONN SOCKET 34POS STR .100" GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH