929850-01-36-RB 3M
  • More about 929850-01-36-RB 3M
    929850-01-36-RB 3M
    929850-01-36-RB is manufactured by 3M and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. 929850-01-36-RB is described as CONN SOCKET 36POS STR .100" GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE