929841-01-25-RB 3M
  • More about 929841-01-25-RB 3M
    929841-01-25-RB 3M
    929841-01-25-RB is manufactured by 3M and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. 929841-01-25-RB is described as CONN SOCKET 25POS STR .100" GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"