929841-01-25-RA 3M
  • More about 929841-01-25-RA 3M
    929841-01-25-RA 3M
    929841-01-25-RA is manufactured by 3M and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. 929841-01-25-RA is described as CONN SOCKET 25POS STR .100" GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE