929835-01-24-RK 3M
  • Available: 86
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 929835-01-24-RK 3M
    929835-01-24-RK 3M
    929835-01-24-RK is manufactured by 3M and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 929835-01-24-RK is described as CONN HEADER .100 SNGL R/A 24POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"