929834-04-32-RK 3M
  • More about 929834-04-32-RK 3M
    929834-04-32-RK 3M
    929834-04-32-RK is manufactured by 3M and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 929834-04-32-RK is described as CONN HEADER .100 SNGL STR 32POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE