929705-11-12-EU 3M
  • More about 929705-11-12-EU 3M
    929705-11-12-EU 3M
    929705-11-12-EU is manufactured by 3M and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 929705-11-12-EU is described as CONN HEADER 12POS STR .100" GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH