929700-08-21-RK 3M
  • Part Number: 929700-08-21-RK
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN HEADER 21POS STR .100 TIN
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about 929700-08-21-RK 3M
    929700-08-21-RK 3M
    929700-08-21-RK is manufactured by 3M and is categorized in the Unclassified category. 929700-08-21-RK is described as CONN HEADER 21POS STR .100" TIN. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by 3M
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK