929648-01-10-EU 3M
  • More about 929648-01-10-EU 3M
    929648-01-10-EU 3M
    929648-01-10-EU is manufactured by 3M and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 929648-01-10-EU is described as CONN HEADER 10POS R/A .100" GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"