929647-09-12-EU 3M
  • More about 929647-09-12-EU 3M
    929647-09-12-EU 3M
    929647-09-12-EU is manufactured by 3M and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 929647-09-12-EU is described as CONN HEADER .100" SNGL STR 12POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS