929647-01-14-EU 3M
  • More about 929647-01-14-EU 3M
    929647-01-14-EU 3M
    929647-01-14-EU is manufactured by 3M and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 929647-01-14-EU is described as CONN HEADER .100" SNGL STR 14POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM